Reklama

Prośba o pomoc

Prośba o pomoc

26.10.2013
Czyta się kilka minut
Zwracamy się z gorącym apelem do wszystkich dobrych ludzi o wsparcie finansowe, za które będziemy mogli zakupić aparat słuchowy dla naszej córki.
A

Ania urodziła się z zespołem wad wrodzonych „Trisomia 9”, obustronnym zwichnięciem stawów biodrowych, stopami końsko-szpotawymi, obustronnym niedosłuchem i astygmatyzmem. Od urodzenia walczymy o jej zdrowie i lepszy byt. Córka nie umie czytać ani pisać. Jest upośledzona w znacznym stopniu umysłowo i ruchowo, z postępującym niedowładem czterokończynowym.
W swoim krótkim życiu Ania przeszła jedenaście operacji na stawy biodrowe, cztery operacje na stopy i trzy na uszy. Córka wymaga stałego leczenia, ciągłych wizyt lekarskich, ogromnej ilości leków i sprzętu. Obecnie Ani potrzebny jest drugi aparat słuchowy, aby ułatwić jej kontakt z otoczeniem. Jeden udało nam się zakupić ze środków własnych przy niewielkim wsparciu NFZ. Niestety, na drugi nas nie stać, a kosztuje 2,5 tys. zł. Oboje z mężem jesteśmy emerytami, i nie jesteśmy w stanie udźwignąć kolejnego wydatku.
Prosimy o...

1148

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Masz już konto? Zaloguj się 

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Jeśli założysz bezpłatne konto, możesz za darmo czytać 3 płatne teksty miesięcznie. Wykup dostęp, by czytać bez limitu najnowsze wydanie i numery archiwalne od 2003 roku! 

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]