Reklama

Ładowanie...

Prośba o pomoc

Prośba o pomoc

07.09.2020
Czyta się kilka minut
D

Dwa lata temu usłyszeliśmy diagnozę: guz mózgu. Córka z trudem przeżyła operację i jej komplikacje, przeszła leczenie onkologiczne. Od dwóch lat nie widuje rówieśników, uczy się w domu. Codziennie ćwiczy z rehabilitantką, by wrócić do samodzielności.

W lipcu okazało się, że operacja neurochirurgiczna dała kolejne powikłanie: kręgosłup szyjny uległ skrzywieniu, zagrażając rdzeniowi kręgowemu. Pilnie potrzebna jest operacja, która odsunie widmo paraliżu. Nie mamy miejsca na błędy. O pomoc poprosiliśmy najlepszy zespół w Europie. Zgodzili się, ale to kosztowne wyzwanie. Żadna odległość, żadne pieniądze nie staną nam na drodze do ratowania życia Reni.

Jeśli możecie Państwo przyłączyć się do nas, prosimy o pomoc:

Zdążyć z Pomocą 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994,
tytułem: 33202 Zając Renata.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]