Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Prośba o pomoc

Prośba o pomoc

16.04.2018
Czyta się kilka minut
Serdecznie prosimy o pomoc na dalsze leczenie, rehabilitację i poprawę warunków bytowych naszego syna Rafała, lat 33. W wieku dwóch lat przebył on ciężkie wirusowe zapalenie mózgu, które spowodowało spustoszenie w organizmie.
O

Okrutna choroba pozostawiła postępujący niedowład czterokończynowy oraz padaczkę z agresją. Obecnie cierpi z powodu ślepoty prawego oka, z niedowidzeniem oka lewego. Pogłębił się znaczny niedosłuch dwustronny. W 2004 r. potrącony przez samochód na pasach, nasz syn doznał złamania prawej stopy i stłuczenia podudzia. Na skutek wypadku powstała przewlekła zakrzepica głębokich żył biodrowych.

Rafał wymaga leczenia i opieki do końca życia, a nasze dochody są bardzo skromne: oboje mamy orzeczoną niepełnosprawność. Bardzo prosimy o pomoc w zebraniu kwoty koniecznej do zlikwidowania ognisk bólu padaczkowego w skroniach. Częste napady bólu uszkadzają wzrok, słuch i pustoszą cały organizm. Cierpienie jest nie do opisania.

Wszelkie wpłaty prosimy kierować na adres: Fundacja Dzieciom „Zdążyć z pomocą”, ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa, Alior Bank S.A.: 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994 z dopiskiem „3795 Kacprzak Rafał – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia”. Za każdą pomoc z góry serdecznie dziękujemy.

Czytasz ten tekst bezpłatnie, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Tygodnik jest czytany na całym świecie (abonament cyfrowy). Dlaczego nie uwzględniliście tego oferując tylko jedną formę płatności j/w? Czy tak trudno jest zrozumieć, że przelewy międzynarodowe będą nieopłacalne, jak długo w Polsce obowiązuje PLN? Co np. z paypalem? Pozdrawiam serdecznie
Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]