Reklama

Prośba o pomoc

Prośba o pomoc

09.10.2017
Czyta się kilka minut
Apel kierujemy do wszystkich dobrych ludzi, prosząc o pomoc na dalsze leczenie, rehabilitację i poprawę warunków bytowych naszego syna Rafała, lat 33.
W

W wieku 2 lat przebył on ciężkie wirusowe zapalenie mózgu, które spowodowało spustoszenie w organizmie. Okrutna choroba pozostawiła postępujący niedowład czterokończynowy oraz padaczkę z agresją. Obecnie cierpi z powodu ślepoty prawego oka, z niedowidzeniem oka lewego. Pogorszył się znaczny niedosłuch odbiorczy dwustronny. W 2004 r. potrącony przez samochód na pasach, doznał złamania prawej stopy i stłuczenia podudzia. Na skutek wypadku powstała przewlekła zakrzepica głębokich żył biodrowych.

Bólu i cierpienia nikt Rafałowi nie złagodzi. Wymaga o pieki i leczenia do końca życia. Nasze dochody są skromne. Nie wystarczają na podstawowe opłaty. My, rodzice, mamy orzeczony stopień niepełnosprawności.

Błagamy dobrych ludzi o pomoc, byśmy mogli do końca dźwigać bagaż bólu i cierpienia naszego syna.

Wszelkie wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Dzieciom „Zdążyć z pomocą”, ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa, Alior Bank S.A. 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615, z dopiskiem „3795 Kacprzak Rafał, darowizna na pomoc i ochronę zdrowia”.

Prosimy też o 1% z podatku – wystarczy wpisać w formularzu PIT: KRS 0000037904, a w polu „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy”: „3795 Kacprzak Rafał”.

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pozycji „Wyrażam zgodę”, aby Fundacja mogła otrzymać informację, kto w tym roku „zdążył z pomocą”.

Za każdą pomoc z góry serdecznie dziękujemy.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]