Reklama

Pomoc dla Patrycji

Pomoc dla Patrycji

22.05.2005
Czyta się kilka minut
Mam 12 lat. Od urodzenia nie słyszę. Noszę aparat słuchowy i czytam z ust. Zacznę słyszeć dopiero po operacji wszczepienia implantu ślimakowego. Jej całkowity koszt wynosi 17,5 tys. euro. Jeśli chcesz mi pomóc, wesprzyj konto Stowarzyszenia Rodziców i Przyjaciół Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu “Usłyszeć świat" (ul. Zamiejska 17/34, Warszawa 03-580; tel. 0-22 679-73-85; www.uslyszecswiat.org.pl):
B

Bank PKO BP SA IV o/Warszawa

88 1020 1042 0000 8102 0010 5262,

z dopiskiem “dla Patrycji Kaniewskiej".

Pomagając mi, możesz odliczyć od dochodu darowiznę do kwoty 350 złotych albo odliczyć od podatku 1 proc. należności. Z góry dziękuję za każdą pomoc.

PATRYCJA KANIEWSKA

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]