Reklama

Pomoc dla Norberta

Pomoc dla Norberta

03.07.2005
Czyta się kilka minut
Niepełnosprawny 14-letni Norbert od urodzenia cierpi na porażenie mózgowe i autyzm; ma też uszkodzony płat czołowy mózgu, nie mówi. Według lekarzy-specjalistów do prawidłowej rehabilitacji chłopiec potrzebuje terapii zajęciowej i systematycznego kontaktu z logopedą, wskazana jest dogoterapia i wyjazdy na terapię z delfinami. Matki Norberta, samotnie go wychowującej, nie stać na spełnienie nawet części lekarskich wskazań. Niedawno zakwalifikowano go na czterotygodniowy turnus rehabilitacyjny w Mielnie, którego koszt, z kompleksowym utrzymaniem pacjenta i opiekuna, wynosi ponad 12 tys. złotych. Wszystkich, którzy chcieliby pomóc w zebraniu potrzebnej sumy, prosimy o wpłaty na konto Fundacji Dzieciom “Zdążyć z pomocą" (ul. Łomiańska 5, Warszawa 01-685, tel. 0-22 832-19-25):
P

PKO BP SA XV O/Warszawa

90 1020 1156 0000 7002 0051 6088,

z dopiskiem “darowizna na pomoc, leczenie, rehabilitację i edukację Norberta Bochniaka".

Liczymy na Państwa zrozumienie i życzliwość, będziemy wdzięczni za każdą, nawet najdrobniejszą wpłatę.

FUNDACJA DZIECIOM "ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ"

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]