Reklama

Pomoc dla Marka

Pomoc dla Marka

27.11.2005
Czyta się kilka minut
Jestem matką 3-letniego Marka z dziecięcym porażeniem mózgowym.
W

W efekcie prowadzonej od urodzenia specjalistycznej rehabilitacji, syn potrafi siedzieć i raczkować. Nie umie jeszcze chodzić, ale intensywna rehabilitacja daje szansę, by do szkoły chodził już samodzielnie. Marek ma kłopoty ze wzrokiem, alergie, wymaga pomocy lekarzy-specjalistów. Możliwością rozwoju dla mojego syna byłby wyjazd na turnus rehabilitacyjny do Złotowa, Stobna, Warszawy czy Bydgoszczy, gdzie znalazłby się pod opieką fachowców. Niestety, koszt takiego wyjazdu wynosi 3-5 tys. złotych, co zdecydowanie przekracza możliwości finansowe mojej rodziny. Marek potrzebuje też stałej rehabilitacji i leczenia na miejscu, co miesięcznie kosztuje 1-1,5 tys. złotych. Konieczny jest zakup sprzętu rehabilitacyjnego, np. pionizatora.

Dzięki Fundacji Dzieciom “Zdążyć z Pomocą" (ul. Łomiańska 5, Warszawa 01-685, tel. 0-22 832-19-25), która udostępniła nam konto bankowe, mamy możliwość gromadzenia potrzebnych środków:

PKO BP XV O/Warszawa 50 1020 1156 0000 7902 0007 7248,

z dopiskiem “darowizna na leczenie i rehabilitację Marka Mizery".

Z góry dziękuję za każdą, nawet najmniejszą, wpłatę.

EWA MIZERA (Sopot)

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]