Reklama

Ładowanie...

Pomoc dla Marcela

Pomoc dla Marcela

14.03.2004
Czyta się kilka minut
Marcel Łodygowski ma 7 miesięcy. Choruje na jedną z najrzadszych chorób wątroby - zespół Cliglera-Najara. Jego życie może uratować tylko przeszczep wątroby. Aby ją przeprowadzić, powinien wyjechać na leczenie do jednej z zagranicznych klinik. Jednak koszt operacji, wraz z 3-miesięcznym klinicznym prowadzeniem pooperacyjnym, wynosi blisko 85 tys. euro. Ponieważ rodziców Marcela nie stać na samodzielne pokrycie kosztów, wszystkim, którzy chcieliby im pomóc w zebraniu potrzebnej sumy, podajemy numer konta bankowego Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Chorym na Schorzenia Dróg Żółciowych i Wątroby “LIVER" w Krakowie:
P

PEKAO SA I o/Kraków

23124014311111000010449125, z dopiskiem “Marcelek Łodygowski".

Wszystkim ofiarodawcom dziękujemy.

ZARZĄD STOWARZYSZENIA POMOCY DZIECIOM “LIVER"

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]