Reklama

Pomoc dla Leszka

Pomoc dla Leszka

02.01.2005
Czyta się kilka minut
Dwa lata temu nasz kolega Leszek Kruszczyński doznał w wypadku urazu kręgosłupa. Po dwóch operacjach i rehabilitacji jego stan poprawił się do tego stopnia, że ze stabilizatorem na lewej nodze i o kulach, powolnym tempem, może chodzić na spacery. Oczywiście, staramy się mu pomóc, widząc jak Leszek z dnia na dzień traci nadzieję na bardziej aktywne życie. W Polsce jedyną możliwością odzyskania sprawności jest rehabilitacja, z której Leszek korzysta w Klinice Rehabilitacji Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Ponieważ kosztuje ona 1,5 tys. złotych miesięcznie, umożliwiają ją Leszkowi ludzie dobrej woli, pomagając mu finansowo. Wszystkich, którzy chcieliby do nich dołączyć, prosimy o wpłaty na konto Caritas Diecezji Toruńskiej (ul. Szosa Bydgoska 1 Toruń 87-100) BGŻ SA o/Toruń: 28 2030 0045 1110 0000 0064 8240, z dopiskiem “dla Leszka Kruszczyńskiego".
Z

Z całego serca dziękujemy.

MONIKA NOWAK (jonjonia@o2.pl)

DOROTA SCHREIBER (littlestar@wp.pl)

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]