Reklama

Pomoc dla Agnieszki

Pomoc dla Agnieszki

12.11.2007
Czyta się kilka minut
Jestem matką 13-letniej Agnieszki, dziewczynki z zespołem Downa, wadą serca i wzroku. Dzięki wczesnej i systematycznej rehabilitacji moja córka stale rozwija się i uczy. Codziennie dowożę ją do oddalonej o 20 kilometrów szkoły, raz w tygodniu do logopedy i psychologa (80 kilometrów w jedną stronę). Wielką pomocą byłyby dla Agnieszki turnusy rehabilitacyjne, oferujące kompleksową rehabilitację, która dla dziecka mieszkającego na wsi jest niedostępna. Koszt jednego turnusu wynosi jednak minimum 3100 złotych; moja sześcioosobowa rodzina nie jest w stanie utrzymać się i opłacić leczenia Agnieszki. Dlatego zwracam się do wszystkich ludzi o wielkim sercu o pomoc dla mojej córki, zachęcając ich do wpłat na konto Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" (ul. Łomiańska 5, Warszawa 01-685, tel. 0-22 833-31-00):
P

PKO BP XV o/Warszawa

50 1020 1156 0000 7902 0007 7248,

z dopiskiem "pomoc, leczenie,

rehabilitacja Agnieszki Kupis".

Dziękuję za każdą okazaną mi pomoc.

HALINA KUPIS

(Inowłódz, woj łódzkie)

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]