Reklama

Polska straż w Szwecji

Polska straż w Szwecji

31.07.2018
Czyta się kilka minut
KOMENDA GŁÓWNA PSP
P

Polscy strażacy wzięli udział w akcji gaszenia gigantycznego pożaru lasów w Szwecji
– ich przyjazd wywołał furorę na tamtejszych portalach społecznościowych. Rekordowe pod względem temperatur lato doprowadziło do klęsk żywiołowych także w Wielkiej Brytanii i Grecji, gdzie w płomieniach zginęło blisko sto osób. ©(P)

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]