Reklama

Podziękowanie

Podziękowanie

01.05.2005
Czyta się kilka minut
W imieniu Fundacji Domowe Hospicjum dla Dzieci im. ks. Józefa Tischnera pragniemy podziękować wszystkim naszym Darczyńcom. “Miłość nas rozumie" - to słowa naszego Patrona i w tym duchu pragniemy pomagać. Dzięki Państwu realizacja naszej idei staje się możliwa - już pomagamy pierwszym pacjentom w godnym życiu do końca. Chętnym do kolejnych wpłat podajemy numer naszego konta: Fortis Bank II o/Kraków 09 1600 1198 0002 0022 5220 8001 (adres Fundacji: ul. Różana 11/1, Kraków 30-505, tel. 0-12/269-86-20, ).
J

JERZY STUHR przewodniczący Rady, ADAM M. CIEŚLA prezes zarządu

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]