Reklama

„Podróż zimowa” Barańczaka w Krakowie

„Podróż zimowa” Barańczaka w Krakowie

18.02.2016
Czyta się kilka minut
W czwartek 18 lutego, o godzinie 10.00, w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. M. Karłowicza w Krakowie na os. Centrum E2 Grzegorz Jankowicz poprowadzi kolejne spotkanie z cyklu „Lekcji czytania”.
Grzegorz Jankowicz / Fot. Grażyna Makara
T

Tym razem uczniowie porozmawiają z prowadzącym o poezji stworzonej do muzyki Franza Schuberta, czyli o „Podróży zimowej” Stanisława Barańczaka.

Chcesz zorganizować lekcję czytania? Napisz na lekcjeczytania@tygodnik.com.pl

Odwiedź nas też na: www.tygodnikpowszechny.pl/lekcje-czytania i na Facebook/LekcjeCzytania

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]