Reklama

O Brandstaetterze w Tarnowie, o Kafce w Nowym Targu

O Brandstaetterze w Tarnowie, o Kafce w Nowym Targu

18.02.2016
Czyta się kilka minut
W środę 24 lutego, o godzinie 11.00, w I LO im. Kazimierza Brodzińskiego w Tarnowie przy ul. Piłsudskiego Grzegorz Jankowicz poprowadzi kolejne spotkanie z cyklu „Lekcji czytania”.
Grzegorz Jankowicz / Fot. Grażyna Makara
U

Uczniowie porozmawiają z prowadzącym o „Upadku aniołów” Romana Brandstaettera.

Grzegorz Jankowicz spotka się także z licealistami z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej przy ul. Ludźmierskiej 32 w Nowym Targu. Tematem spotkania będzie utwór Franza Kafki „O przypowieściach”.
Lekcja odbędzie się w piątek 26 lutego o godz. 11.00

Chcesz zorganizować lekcję czytania? Napisz na lekcjeczytania@tygodnik.com.pl

Odwiedź nas też na: www.tygodnikpowszechny.pl/lekcje-czytania i na Facebook/LekcjeCzytania

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]