Reklama

Owoc poszukiwań

Owoc poszukiwań

18.09.2005
Czyta się kilka minut
Od dwóch lat gromadzę wszelkie ślady po rodzinie porucznika pilota Stanisława Waldemara Szmejla, urodzonego 6 maja 1913 r. w Jałutorowsku, który zginął w locie bojowym 23 czerwca 1941 r. w okolicach miejscowości Freshwater East. Pochowany jest na cmentarzu w Pembroke Dock (południowo-zachodnia Walia). Posiadam szczegółowe materiały i fotografie dotyczące tej osoby. Całość chciałbym przekazać we właściwe ręce. Zainteresowanych proszę o kontakt.
S

SŁAWOMIR HORDEJUK

ul. Mickiewicza 2a/25

Biała Podlaska 21-500

tel. 0-83 343-65-21

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]