Reklama

Orędzie na www

Orędzie na www

04.12.2005
Czyta się kilka minut
Ucieszyłem się dodatkiem “Ziarno pojednania. 1965-2005" (“TP" nr 46/05), poświęconym rocznicy wymiany listów między biskupami polskimi i niemieckimi w 1965 r. Przeczytałem z zainteresowaniem wszystkie artykuły i wywiady, ale zabrakło mi tego, co jest najważniejszą treścią tej rocznicy - tekstów samych listów. Przeciętnemu czytelnikowi po tylu latach trudno do nich dotrzeć w archiwach kościelnych czy prasowych. Czy można liczyć na opublikowanie wymiany listów na łamach “TP"?
J

JAN SIKORA

***

Sławne orędzie biskupów jest dokumentem dość obszernym - zajmuje ponad dwie “Tygodnikowe" kolumny. Niestety, nie planujemy jego wydrukowania na łamach pisma, zamieściliśmy je jednak na .

REDAKCJA “TP"

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]