Reklama

Płyta w prezencie z tym wydaniem "TP"!

Płyta w prezencie z tym wydaniem "TP"!

14.10.2015
Czyta się kilka minut
"Prawdy nieoczywiste".
 Felietony o. Jana Andrzeja Kłoczowskiego tylko z najnowszym "Tygodnikiem Powszechnym". Fragmenty do przesłuchania w artykule.
Płyta "Prawdy nieoczywiste.
 Felietony o. Jana Andrzeja Kłoczowskiego w Radiu Kraków"
Płyta "Prawdy nieoczywiste.
 Felietony o. Jana Andrzeja Kłoczowskiego w Radiu Kraków"
P

Prawdy nieoczywiste” to pasjonująca opowieść o biblijnych postaciach i o filozofach, którzy szukają prawdy, poparta refleksją na temat Biblii, poezji i filozofii.

W wyborze znalazły się m.in. felietony dotyczące poezji m.in. Wisławy Szymborskiej, Zbigniewa Herberta, Tadeusza Różewicza, T.S. Eliota czy Paula Celana, a także rozważania na temat „Bojaźni i drżenia” Kierkegaarda, Apokalipsy i Pieśni nad Pieśniami.

POSŁUCHAJ FRAGMENTU "PRAWD NIEOCZYWISTYCH":

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]