Reklama

Nostra culpa

Nostra culpa

31.05.2010
Czyta się kilka minut
W tekście "Streljaj" mojego autorstwa, opublikowanym w numerze 18/2010 "TP", mylnie zacytowałem fragment wiersza, rozesłanego do redakcji wielu gazet przez autora - Pana Jerzego Filę, pt. "Lech Kaczyński-Elegia". Prawidłowy zapis powinien brzmieć: Wulkan popiołem sypie głowy Europie
Z

Za pomyłkę przepraszam

Michał Olszewski

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]