Reklama

Nostra Culpa

Nostra Culpa

02.08.2011
Czyta się kilka minut
Nasze Czytelniczki, Panie Anna Tyczyńska i Teresa Lubowiecka, zwróciły nam uwagę, że na liście profesorów zamordowanych we Lwowie w 1941 r., zamieszczonej w dodatku "Lwów pamięta, Wrocław pamięta" (TP 29/2011), zabrakło nazwiska dr. Jerzego Nowickiego (27 lat), asystenta w Zakładzie Higieny Uniwersytetu Jana Kazimierza, syna prof. Witolda Nowickiego. Przepraszamy za ten poważny błąd.
R

Redakcja

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]