Reklama

Medal św. Jerzego 2012

Medal św. Jerzego 2012

07.05.2012
Czyta się kilka minut
W tym roku po raz kolejny zostanie wręczony Medal św. Jerzego, którym „Tygodnik Powszechny” honoruje za „zmagania ze złem i uparte budowanie dobra w życiu społecznym”.
O

O tym, kto zostanie nominowany do tego wyróżnienia, decydują także Czytelnicy „Tygodnika Powszechnego”.

Zapraszamy Państwa do zgłaszania swoich kandydatów i kandydatek na adres: „Tygodnik Powszechny” ul. Wiślna 12, 31-007 Kraków lub drogą elektroniczną: redakcja@tygodnik.com.pl, z dopiskiem na kopercie lub nagłówkiem maila „Medal sw. Jerzego”.

Informacje o laureatach i uroczystościach wręczenia Medali znajdują się na naszej stronie internetowej pod adresem tygodnik.onet.pl

512

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]