Reklama

Magdalena Tulli: punkt zwrotny

Magdalena Tulli: punkt zwrotny

29.10.2020
Czyta się kilka minut
Magdalena Tulli: „To mrożąca w żyłach scena. Gdy nam się urodził młodszy syn - a stało się to w domu - starszy, gdy tylko go zobaczył, usiadł na nim. Mój mąż szybko do nich podszedł, podniósł starszego, przytulił. A ja podeszłam do młodszego, wzięłam go na ręce i też przytuliłam. Do teraz jestem dumna z nas: z męża i z siebie”. [Z powodu pandemii rozmowa odbyła się zdalnie. Prosimy o wyrozumiałość dla technicznych niedoskonałości nagrania].
Magdalena Tulli / fot. Grażyna Makara
Magdalena Tulli / fot. Grażyna Makara

Posłuchaj

P

Punkt zwrotny” to cykl rozmów w Podkaście Powszechnym o punktach zwrotnych w życiu i końcach, które stają się początkiem. Zaprasza Katarzyna Kubisiowska.

Magdalena Tulli jest pisarką i tłumaczką. Pięciokrotna finalistka Nagrody Nike, laureatka Nagrody Literackiej Gdynia, Nagrody Kościelskich i Gryfii.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz