Reklama

Liczymy na Waszą pomoc

Liczymy na Waszą pomoc

22.05.2005
Czyta się kilka minut
Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta działa na krakowskim Kazimierzu od 19 lat. Przychodzą tam ci wszyscy, którzy są zbyt ubodzy, by kupić odzież czy sprzęt gospodarstwa domowego, choćby w najtańszych sklepach. Przynieście nam niepotrzebną wam odzież czy przedmioty gospodarskie - to wszystko może się jeszcze przydać. Nasza siedziba znajduje się w kamienicy na rogu ulic Józefa i Bożego Ciała (ul. Józefa 5, Kraków 31-056; wejście od ul. Bożego Ciała 21; tel. 0-12 430-64-72). Pracujemy we wtorki i czwartki od 16.00 do 18.00 oraz w poniedziałki od 10.00 do 12.00. Chętnym do wsparcia naszej działalności finansowo podajemy numer konta:
P

PKO SA I o/Kraków

06 1020 2892 0000 5502 0015.

Z góry dziękuję za każdą pomoc i wsparcie.

WACŁAW RUSEK, prezes zarządu

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]