Reklama

Liczę na pomoc

Liczę na pomoc

31.07.2005
Czyta się kilka minut
Jestem bez pracy, po wypadku - mam złamany kręgosłup z przemieszczeniem. Ponieważ brakuje mi pieniędzy na zakup niezbędnych leków i niezbędnej do rehabilitacji lampy “Bioptrom" (kosztuje ponad 2 tys. złotych), proszę o pomoc finansową. Wpłat można dokonywać na konto Fundacji Pomocy Niepełnosprawnym “Phenix" (ul. A. Struga 56/9b Łódź 90-567):
I

Invest Bank SA o. w Łodzi

32 1680 1206 0000 3000 0725 9720,

z dopiskiem

“dla Czesława Pawłowskiego".

Darczyńcom z góry dziękuję, zapewniając o pamięci w modlitwie.

CZESŁAW PAWŁOWSKI (Zgierz, woj. łódzkie)

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]