Reklama

Liczba tygodnia

Liczba tygodnia

15.06.2020
Czyta się kilka minut
9,5
a

aż o tyle procent może się skurczyć w tym roku polska gospodarka, jeśli jesienią uderzy w nią druga fala COVID-19 i powrócą obostrzenia epidemiczne – to wnioski z opublikowanego właśnie raportu OECD. Wcześniejsze prognozy Komisji Europejskiej, oparte na założeniu, że pandemię uda się opanować, przewidują dla Polski hamowanie o 4,3 proc.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]