Reklama

LEKCJE CZYTANIA

LEKCJE CZYTANIA

21.05.2013
Czyta się kilka minut
„Lekcje czytania” to akcja społeczna Fundacji Tygodnika Powszechnego, która ma na celu budzenie zainteresowania literaturą poprzez rozmowę o wybranych tekstach z wybitnymi pisarzami i pisarkami, krytykami i krytyczkami, profesorami i profesorkami.
Adam Pomorski Fot. Bartosz Bobkowski / AGENCJA GAZETA
J

Jeśli chcesz zorganizować „Lekcję czytania” w swojej szkole, bibliotece, podczas festiwalu, który organizujesz czy z innej jeszcze przyczyny – napisz na lekcjeczytania@tygodnik.com.pl

NAJBLIŻSZE LEKCJE CZYTANIA:
27 maja o godz. 10.40 ANDRZEJ FRANASZEK poprowadzi „Lekcję czytania” w Zespole Szkół im. Mikołaja Kopernika w Koninie, al. 1 Maja 22.

28 maja o godz. 10.00 ADAM POMORSKI, prezes polskiego PEN Clubu, autor wybitnego tłumaczenia „Fausta” Goethego, poprowadzi „Lekcję czytania” na temat tej właśnie książki w Zespole Szkół im. Prezydenta Ignacego Mościckiego w Zielonce (ul. Inżynierska 1).
 Najświeższe informacje o Lekcjach, zdjęcia i kontakty znajdują się w internecie pod adresem lekcjeczytania.tygodnik.com.pl lub na portalu Facebook: facebook.com/LekcjeCzytania.

828

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Uwaga! Przypominamy o ciszy wyborczej. Trwa ona od północy z 10 na 11 lipca do momentu zakończenia głosowania w wyborach prezydenckich 12 lipca. W tym czasie nie wolno prowadzić agitacji wyborczej, również w internecie. Za złamanie zakazu agitacji grozi kara grzywny.

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]