Reklama

LEKCJE CZYTANIA

LEKCJE CZYTANIA

17.09.2012
Czyta się kilka minut
Z nowym rokiem szkolnym ruszamy z „Lekcjami czytania”!
2

21 września o godz. 11.40 Grzegorz Jankowicz czyta wiersz Mirona Białoszewskiego „Studium klucza” z uczniami VII Prywatnego LO im. M. Reja w Krakowie.

28 września o godz. 10 Michał Olszewski czyta „Dolinę Muminków w listopadzie” Tove Jansson z uczniami LO w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kętrzynie.

W tym roku będziemy m.in. na wręczeniu Nagrody Kościelskich, na Festiwalu Conrada; w kilkudziesięciu szkołach, muzeach, bibliotekach. Jeśli chcecie zorganizować „Lekcję czytania”, prosimy o zgłoszenie pod adresem: lekcjeczytania@tygodnik.com.pl.

583

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]