Reklama

KONKURS Z WYDAWNICTWEM ZAKAMARKI

KONKURS Z WYDAWNICTWEM ZAKAMARKI

04.02.2013
Czyta się kilka minut
Akcja których tytułów z serii Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai rozgrywa się zimą?
O

Odpowiedzi przesyłajcie na adres promocja@zakamarki.pl Trzy pierwsze prawidłowe nagrodzimy książkami:

TAJEMNICA KAWIARNI, TAJEMNICA POCIĄGU, TAJEMNICA BIBLIOTEKI z autografem autora – Martina Widmarka! A już w marcu Martin Widmark i Helena Willis w Polsce! Szczegóły wkrótce na www.zakamarki.pl

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]