Reklama

Kluby „Tygodnika Powszechnego”

Kluby „Tygodnika Powszechnego”

07.04.2014
Czyta się kilka minut
Aktualności
W

WARSZTATY PSYCHOLOGICZNE W WARSZAWIE
Na kwietniowym spotkaniu Warszawskiego Klubu „Tygodnika Powszechnego” odbędą się warsztaty psychologiczne zatytułowane: „Dialog, czyli jak się spotkać?”. Warsztaty poprowadzą terapeutki z Pracowni Dialogu: Katarzyna Semczuk-Dembek i Dorota Maczuga. Zapraszamy w czwartek, 10 kwietnia o godz. 19.00 do siedziby KIK-u (ul. Freta 20/24a).
W KRAKOWIE O JANIE PAWLE II OCZAMI FRANCUSKIEGO KSIĘDZA
Krakowski Klub „Tygodnika Powszechnego” zaprasza na spotkanie zatytułowane „Pokolenie Jana Pawła II. Świadectwo francuskiego księdza”, które odbędzie się w niedzielę, 27 kwietnia o godz. 18.00 w sali konferencyjnej Herbewa (wejście od ul. Lubelskiej 29). Szczegóły już wkrótce na stronie: www.KlubTygodnika.pl/Krakow.
MÓJ TYGODNIK, CZYLI CO NAS POŁĄCZYŁO
Klub „...

1247

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]