Reklama

Ładowanie...

Finał Festiwalu Conrada

Finał Festiwalu Conrada

31.10.2017
Czyta się kilka minut
Największy międzynarodowy festiwal literacki w Polsce zakończyła w niedzielę gala Nagrody Conrada, podczas której wręczono laur za literacki debiut.
WOJTEK ROJEK DLA KBF
W

W tym roku zwyciężyła Anna Cieplak, autorka powieści „Ma być czysto”. Podczas gali wykład mistrzowski wygłosiła główna gwiazda festiwalu, amerykańska pisarka Siri Hustvedt. „Kiedy otwierasz książkę, oddajesz się we władanie jej postaciom” – mówiła. Organizatorami festiwalu są Fundacja Tygodnika Powszechnego, Krakowskie Biuro Festiwalowe i Miasto Kraków (materiały poświęcone imprezie publikujemy w dalszej części numeru). ©(P)

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]