Reklama

Finał Festiwalu Conrada

Finał Festiwalu Conrada

31.10.2017
Czyta się kilka minut
Największy międzynarodowy festiwal literacki w Polsce zakończyła w niedzielę gala Nagrody Conrada, podczas której wręczono laur za literacki debiut.
WOJTEK ROJEK DLA KBF
W

W tym roku zwyciężyła Anna Cieplak, autorka powieści „Ma być czysto”. Podczas gali wykład mistrzowski wygłosiła główna gwiazda festiwalu, amerykańska pisarka Siri Hustvedt. „Kiedy otwierasz książkę, oddajesz się we władanie jej postaciom” – mówiła. Organizatorami festiwalu są Fundacja Tygodnika Powszechnego, Krakowskie Biuro Festiwalowe i Miasto Kraków (materiały poświęcone imprezie publikujemy w dalszej części numeru). ©(P)

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]