Reklama

Dla młodych architektów

Dla młodych architektów

30.03.2003
Czyta się kilka minut
F

Fundacja dla Polski, działając w imieniu fundatorów Nagrody Architektonicznej im. Małgorzaty Baczko i Piotra Zakrzewskiego, ogłasza V edycję konkursu dla architektów i inżynierów budowlanych na projekt z dziedziny budownictwa społeczno-publicznego (szkoły, przedszkola, instytucje kulturalno-oświatowe, szpitale, budownictwo mieszkalne), renowacji starego budownictwa i jego adaptacji na cele społeczne, a także rewaloryzacji blokowisk.

O Nagrodę - 10 000 złotych, z przeznaczeniem na wyjazd studyjny, mogą ubiegać się absolwenci wydziałów architektury i budownictwa, którzy nie ukończyli 40 lat lub uzyskali dyplom nie dawniej niż 10 lat przed datą złożenia projektu. Termin składania prac upływa 15 kwietnia 2003 r.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.fdp.org.pl oraz w siedzibie Fundacji dla Polski: ul. Szpitalna 5/5, Warszawa 00-031; tel.: 0-22, 828-91-28, wew. 137...

963

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, trzymiesięczny lub roczny.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]