Reklama

Dla ciekawych Biblii

Dla ciekawych Biblii

02.01.2005
Czyta się kilka minut
Wydział Pedagogiczny Wyższej Szkoły Filozoficzno-Pedagogicznej “Ignatianum" w Krakowie organizuje korespondencyjny kurs biblijny. Jego celem jest lepsze poznanie ksiąg Pisma św., może w nim uczestniczyć każdy zainteresowany. Dodatkowe informacje można otrzymać, a także składać zgłoszenia uczestnictwa w kursie, pod adresem: albo ks. Zbigniew Marek SJ, ul. Zaskale 1, Kraków 30-250, z dopiskiem: “kurs biblijny".
O

Organizatorzy proszą o dołączenie do korespondencji koperty z podanym adresem zwrotnym i naklejonym znaczkiem pocztowym.

Ks. ZBIGNIEW MAREK SJ, Kraków

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]