Reklama

Czuwanie

Czuwanie

15.05.2005
Czyta się kilka minut
Do 20. numeru Tygodnika Powszechnego, który ukazał się w sprzedaży 9 maja, dołączyliśmy w prezencie dla naszych Czytelników specjalną płytę, na której znajdą się zapisy wywiadów przeprowadzonych przez dziennikarzy radia RMF w studio papieskim, zorganizowanym wspólnie przez RMF FM, Tygodnik Powszechny we współpracy z Wydawnictwem Znak.
P

Połączone siły trzech redakcji zgromadziły przy mikrofonach wiele wybitnych osobistości i ciekawych osobowości. Płyta nosi tytuł "Czuwanie" i jest zapisem rozmów prowadzonych w naszej redakcji i emitowanych na antenie RMF FM, w dniach od 1 do 8 kwietnia 2005 roku, kiedy wspólnie przeżywaliśmy pożegnanie Jana Pawła II.

W pierwszej połowie maja w wydawnictwie Znak ukaże się także książka pt. "Czuwanie. 1- 8 kwietnia 2005", która powstała w oparciu o teksty publikowane w "Tygodniku Powszechnym" oraz zapisy rozmów radiowych. Impulsem do zebrania tych tekstów w zwartą całość było przeświadczenie, że to, co działo się w ciągu ośmiu dni - od pierwszych komunikatów o pogorszeniu się stanu zdrowia Ojca Świętego do Jego pogrzebu - nie może zostać zapomniane, nie powinno zwietrzeć wraz z atmosferą smutku i wzruszeniami. Miejmy nadzieję, że ponowne przeżycie tych...

12195

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]