Reklama

Conrad 2021: instrukcja obsługi

Conrad 2021: instrukcja obsługi

26.04.2021
Czyta się kilka minut
T

Tegoroczną przygodę festiwalową rozpoczynamy publikacją niniejszego numeru „Magazynu Conrad”, w którym prezentujemy hasło, ideę przewodnią oraz dwóch wybranych gości październikowej edycji. Z powodu niepewnej sytuacji pandemicznej podjęliśmy decyzję, że wydarzenia z programu głównego Festiwalu Conrada odbędą się w internecie w dniach 18–24 października. Zdalna formuła wydaje się rozwiązaniem najbardziej adekwatnym do warunków panujących nie tylko w Polsce, ale też w różnych częściach świata, z których pochodzą nasi goście. Cały program główny opublikujemy już w czerwcu.

Jak co roku przygotowaliśmy dla Państwa również wydarzenia towarzyszące, które ułożymy w kilka pasm, m.in. pasmo branżowe (Kongres Książki), pasmo dla dzieci, Word2Picture i pasmo filmowe. Jeśli sytuacja pandemiczna na to pozwoli, wybrane spotkania z programu towarzyszącego – o którego szczegółach będziemy...

2796

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, trzymiesięczny lub roczny.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]