Reklama

Ładowanie...

Conrad 2021: instrukcja obsługi

26.04.2021
Czyta się kilka minut
T

Tegoroczną przygodę festiwalową rozpoczynamy publikacją niniejszego numeru „Magazynu Conrad”, w którym prezentujemy hasło, ideę przewodnią oraz dwóch wybranych gości październikowej edycji. Z powodu niepewnej sytuacji pandemicznej podjęliśmy decyzję, że wydarzenia z programu głównego Festiwalu Conrada odbędą się w internecie w dniach 18–24 października. Zdalna formuła wydaje się rozwiązaniem najbardziej adekwatnym do warunków panujących nie tylko w Polsce, ale też w różnych częściach świata, z których pochodzą nasi goście. Cały program główny opublikujemy już w czerwcu.

Jak co roku przygotowaliśmy dla Państwa również wydarzenia towarzyszące, które ułożymy w kilka pasm, m.in. pasmo branżowe (Kongres Książki), pasmo dla dzieci, Word2Picture i pasmo filmowe. Jeśli sytuacja pandemiczna na to pozwoli, wybrane spotkania z programu towarzyszącego – o którego szczegółach będziemy...

2796

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej 
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]