Reklama

Bezrobotni i bezrobocie

Bezrobotni i bezrobocie

09.05.2004
Czyta się kilka minut
Fundacja Kultury Chrześcijańskiej “ZNAK", Klub Inteligencji Katolickiej w Krakowie, Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, Stowarzyszenie “EUROPA TAK" zapraszają na TYDZIEŃ SPOŁECZNY POŚWIĘCONY BEZROBOTNYM I BEZROBOCIU.
C

Cykl dyskusji z udziałem bezrobotnych odbędzie się w dniach 10-14 maja 2004 r. w sali krakowskiego KIK-u (ul. Sienna 5). Zainteresowanych prosimy o kontakt z Fundacją “ZNAK": ul. Kościuszki 37 Kraków 30-105, tel. (012) 61 99 500, e-mail:

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]