Reklama

Adwentowe rozmowy o cnotach

Adwentowe rozmowy o cnotach

04.12.2007
Czyta się kilka minut
P

Podczas ubiegłorocznego Wielkiego Postu i Adwentu publikowaliśmy cykl rozmów i  . W tym Adwencie uzupełniamy cykl rozmowami o trzech cnotach teologicznych: wierze, nadziei i miłości.

Kościół dostrzega w nich nadprzyrodzone wsparcie naszych działań i myśli, które włącza nas w życie samego Boga. Co to znaczy i jak to przejawia się w naszym życiu?

Teksty z nowego cyklu oraz z zeszłorocznego Adwentu dostępne są poniżej.

453

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Masz już konto? Zaloguj się 

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Jeśli założysz bezpłatne konto, możesz za darmo czytać 3 płatne teksty miesięcznie. Wykup dostęp, by czytać bez limitu najnowsze wydanie i numery archiwalne od 2003 roku! 

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]