Reklama

Ładowanie...

16 - 21 września 2009

22.09.2009
Czyta się kilka minut
Zmarła prof. Barbara Skarga
N

Nagrodę główną 34. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

otrzymał Borys Lankosz za reżyserię filmu "Rewers" wg scenariusza Andrzeja Barta. Powieść "Rewers" Barta ukaże się 10 listopada w wydawnictwie W.A.B. Więcej o Festiwalu na stronie 46. w relacji Anity Piotrowskiej.

Międzynarodowe Triennale Grafiki

Na konkurs napłynęło blisko 5,5 tys. prac od artystów z 70 krajów. Grand Prix zdobyła Joanna Piech za pracę w technice linorytu "Czas na spacer", honorowe Grand Prix za całokształt twórczości trafi do chorwackiego grafika Mersada Berbera. Nagrodzone prace można oglądać do 11 października w krakowskim Bunkrze Sztuki.

Koncerty amerykańskich gwiazd

Wokalista rockowy i gitarzysta Lou Reed zagra we Wrocławiu w ramach...

1728

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej (od oferty 10/10 na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]