Reklama

16 - 21 września 2009

16 - 21 września 2009

22.09.2009
Czyta się kilka minut
Zmarła prof. Barbara Skarga
N

Nagrodę główną 34. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

otrzymał Borys Lankosz za reżyserię filmu "Rewers" wg scenariusza Andrzeja Barta. Powieść "Rewers" Barta ukaże się 10 listopada w wydawnictwie W.A.B. Więcej o Festiwalu na stronie 46. w relacji Anity Piotrowskiej.

Międzynarodowe Triennale Grafiki

Na konkurs napłynęło blisko 5,5 tys. prac od artystów z 70 krajów. Grand Prix zdobyła Joanna Piech za pracę w technice linorytu "Czas na spacer", honorowe Grand Prix za całokształt twórczości trafi do chorwackiego grafika Mersada Berbera. Nagrodzone prace można oglądać do 11 października w krakowskim Bunkrze Sztuki.

Koncerty amerykańskich gwiazd

Wokalista rockowy i gitarzysta Lou Reed zagra we Wrocławiu w ramach...

1728

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]