Reklama

Ładowanie...

15 - 22 marca 2010

23.03.2010
Czyta się kilka minut
Zmarł kompozytor Tadeusz Prejzner
W

W wieku 85 lat zmarł słynny kompozytor, pianista i jazzman. Współpracował z kabaretami Dudek, STS i Szpak. W latach 70. pracował w redakcji muzycznej Polskiego Radia. Stworzył muzykę do piosenek Ireny Santor, Andrzeja Rosiewicza, Urszuli Dudziak, Ali-Babek.

Laureaci Festiwalu OFAFA

Jury 15. Festiwalu Autorskich Filmów Animowanych OFAFA w Krakowie przyznało nagrodę główną - Złotą Kreskę - Balbinie Bruszewskiej za film "Miasto płynie". Nagrody Srebrnej i Brązowej Kreski otrzymali odpowiednio Wojciech Bąkowski (za "Film mówiony 4") i Aga Jarząbowa (za "Bajkę o smoku i bohaterze").

Wystawa prac Daniela Mroza

W krakowskiej Galerii Starmach (przy ul. Węgierskiej 5) do 30 kwietnia trwa wystawa prac grafika i rysownika, jednego z założycieli Grupy Krakowskiej Daniela Mroza...

2707

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej 
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]