Reklama

ZOBACZYĆ WARTO

ZOBACZYĆ WARTO

24.09.2012
Czyta się kilka minut
29 IX – 5 X
N

Niedziela z... Wojciechem Jagielskim
Blok programowy, Polska 2012, TVP Kultura, niedziela 30 IX, od 17.30
Znany reportażysta i dziennikarz, autor niedawno wydanego „Wypalania traw”, będzie specjalnym gościem niedzielnego studia TVP Kultura. W ramach programu wyemitowany zostanie także film dokumentalny Grzegorza Packa „Idź do Luizy”, przedstawiający sytuację w dzisiejszej RPA, gdzie demony apartheidu pozostają wciąż żywe.

Pina
Dokumentalny, reż. Wim Wenders, Niemcy/Francja/Wlk. Brytania 2011, Canal+, niedziela 30 IX, 20.00
Twórca „Buena Vista Social Club” od lat nosił się z zamiarem nakręcenia filmu o wybitnej choreografce. Zrealizował go dopiero po jej śmierci, ale nie jest to zwyczajny dokument biograficzny. Aktorzy Teatru Tańca z Wuppertalu składają hołd swojej mistrzyni, inscenizując w plenerach...

2439

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, trzymiesięczny lub roczny.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]