Reklama

Zapowiedzi Klubów „Tygodnika”

Zapowiedzi Klubów „Tygodnika”

09.11.2014
Czyta się kilka minut
W

Warszawski Klub „Tygodnika Powszechnego” zaprasza na spotkanie „Ksiądz Jan Zieja, Papież Franciszek: w stronę Kościoła przyszłości”, które odbędzie się w czwartek, 13 listopada, o godz. 18.00 w siedzibie Klubu Inteligencji Katolickiej przy ul. Freta 20/24 A w Warszawie. Gościem spotkania będzie JACEK MOSKWA, wieloletni korespondent z Rzymu i Watykanu, biograf Jana Pawła II i autor książki „Ks. Jan Zieja. Życie Ewangelią”.
Rozmowę, poprzedzoną filmem „W duchu i prawdzie”, poprowadzi Misza Tomaszewski. Z uwagi na projekcję filmu prosimy o punktualne przybycie!

Więcej o działalności Klubów „Tygodnika Powszechnego” oraz ich corocznym zjeździe (18–19 października) na stronie www.KlubTygodnika.pl

749

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, trzymiesięczny lub roczny.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]