Reklama

Wyjaśnienie

Wyjaśnienie

28.08.2006
Czyta się kilka minut
Reportaż Przemysława Wilczyńskiego został zatytułowany na stronie internetowej portalu Onet.pl - "Angielscy Sybiracy". Przypominamy więc, że jeden z bohaterów tekstu, do czego tytuł nawiązuje, mówi jedynie: "Jesteśmy współczesnymi Sybirakami. No, może nie do końca - my mamy wybór".
Z

Za sformułowanie dezinformującego tytułu nie ponosi odpowiedzialności ani autor tekstu, ani redakcja "Tygodnika Powszechnego".

REDAKCJA "TP"

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]