Reklama

Warto zobaczyć w TV

Warto zobaczyć w TV

08.04.2014
Czyta się kilka minut
12 – 18 IV
D

Dokumentalny, reż. Juliet Lamont, Australia 2012, TVP Kultura, niedziela 13 IV, 23.00
Miss Nikki i Tiger Girls
Czy występ w dziewczęcym zespole wyłonionym w drodze castingu i wzorowanym na Spice Girls może być manifestem wolności? Warto zapytać o to młode Birmanki, które w swych popowo-hip­hopowych piosenkach buntują się przeciwko opresyjnej kulturze.

Teatr TV, reż. Leszek Dawid, Polska 2013, TVP1, poniedziałek 14 IV, 20.20
Skutki uboczne
Sztuka Petra Zelenki opowiada o byłym opozycjoniście i prawym człowieku, przed którym nowa kapitalistyczna rzeczywistość stawia niespodziewane wyzwania i którego zmusza do przyjęcia kompromisów.

Komediodramat, reż. Andrzej Jakimowski, Polska/Portugalia/Francja/ /Wielka Brytania 2012, Canal+, środa 16 IV, 21.00, piątek 18 IV, 14.25
Imagine...

1604

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]