Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Warto zobaczyć w TV

Warto zobaczyć w TV

21.05.2018
Czyta się kilka minut
26 V – 1 VI
K

Kieszonkowiec

Dramat, reż. Robert Bresson, Francja 1959, TVP Kultura, 26 V, 17.00

Dożył prawie setki, ale nakręcił zaledwie trzynaście filmów. Jego chłodny, minimalistyczny styl do dziś pozostaje inspiracją, również dla twórców polskich. Przed nami film nakręcony w szczytowym okresie twórczości Bressona – opowieść o drobnym złodziejaszku inspirowana luźno „Zbrodnią i karą” Dostojewskiego.

Epoka post-prawdy

Dokumentalny, reż. Héctor Carré, Francja 2017, Planete, 27 V, 22.00

Czy śmierć prasy papierowej przyniesie koniec dziennikarstwa opartego na sprawdzonych informacjach? W czasach, kiedy „internet zmienił wszystko”, a pojęcie czwartej władzy nabrało nowego znaczenia, o przyszłości mediów dyskutują dziennikarze, wydawcy i medioznawcy.

Moja córeczka

Teatr TV, reż. Andrzej Barański, Polska 2000, TVP1, 28 V,...

1627

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]