Reklama

Warto zobaczyć w TV

Warto zobaczyć w TV

29.01.2018
Czyta się kilka minut
3–9 II
A

Armide

Teatr TV, reż. Deda Cristina Colonna, Polska 2018, TVP1, 5 II, 20.25

W ramach IX Festiwalu Oper Barokowych na deskach Warszawskiej Opery Kameralnej wystawiony został spektakl na podstawie dzieła Jeana-Baptisty Lully’ego. Była to polska prapremiera tego przedstawienia. W roli tytułowej wystąpiła Marcelina Beucher, a dyrygował pochodzący z Australii Benjamin Bayl.

Macierzyństwo

Dramat, reż. Mariam Khatchvani, Gruzja/ /Katar 2017, Cinemax, 9 II, 7.50, 16.10

Kręcony w malowniczych plenerach Swanetii debiutancki film gruzińskiej reżyserki przenosi nas do 1992 r. Trudne warunki życia, surowa patriarchalna tradycja i tocząca się nieopodal wojna – temu wszystkiemu musi stawić czoło młoda bohaterka, żeby móc samodzielnie kierować swoim losem.

Mudbound

Dramat, reż. Dee Rees, USA 2017, Netflix

Choć...

1645

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]