Reklama

Warto zobaczyć

31.01.2022
Czyta się kilka minut
Kadr z filmu "Fabian albo świat schodzi na psy"
T

Tydzień Filmu Niemieckiego

Przegląd, MOJE eKINO, 4–10 II

Prosto z kinowych ekranów trafia do sieci wybór siedmiu produkcji zza naszej zachodniej granicy, nakręconych podczas ostatnich dwóch lat. Wśród prezentowanych tytułów wyróżniają się „Jedenaste: znaj sąsiada swego” Daniela Brühla, „Wolni albo martwi” Olivera Rihsa czy „Fabian albo świat schodzi na psy” Dominika Grafa.

Genialna przyjaciółka III

Serial, reż. Daniele Luchetti, Włochy 2021, HBO GO, 7 II, odc. 1,2

Kolejna telewizyjna odsłona neapolitańskiej tetralogii Eleny Ferrante to adaptacja tomu „Historia ucieczki”. Życiowe drogi dorosłych już bohaterek rozchodzą się, ale oczywiście tylko pozornie, ich losy bowiem pozostają ściśle ze sobą splecione. W trakcie sezonu szykują się także poważne zmiany obsadowe.

Śmierć Zygielbojma

Historyczny, reż. Ryszard...

1677

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Tak, chcę
czytać więcej »

Masz już konto? Zaloguj się

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]