Reklama

Ładowanie...

Warto zobaczyć

18.10.2021
Czyta się kilka minut
W

Węgierska Wiosna Filmowa

Przegląd, MOJEeKINO.pl, 18–25 X, 19.00

Tym razem jesienią i w wersji online można zapoznać się z produkcjami filmowymi naszych „bratanków”. W zestawie są filmy krótkometrażowe i długie, a wśród nich takie tytuły, jak nominowany do nagrody Emmy „Skarbiec” (2018) Pétera Bergendy’ego, „Ci, którzy pozostali” (2019) Barnabása Tótha czy komedia „Towarzysz Drakulics” (2019) Márka Bodzsára.

Dalekowschodnia golgota

Dokumentalny, reż. Julia Sergina, Rosja 2021, KFF VoD, do 12 XI

Najlepsze zagraniczne dokumenty Krakowskiego Festiwalu Filmowego są już dostępne online. Szczególnie polecamy fascynującą historię Wiktora Toropcewa – rosyjskiego youtubera z dalekiego Kraju Chabarowskiego, czyli skomplikowany portret dysydenta, który w nierównej walce z nadużyciami lokalnych władz stawia wszystko na jedną kartę....

1775

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej 
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]