Reklama

Ucho Igielne (52/2005)

Ucho Igielne (52/2005)

25.12.2005
Czyta się kilka minut
W

W numerze: Marzenie o Polsce winem przemienionej - z Markiem Kondratem, aktorem i właścicielem sklepu z winem, rozmawia Piotr Mucharski; Michał Kuźmiński: Siostry Małgorzaty marzenie o ekonomii solidarnej; Marzenia dla świata - z Jeremym Rifkinem, ekonomistą i wizjonerem, rozmawia Michał Kuźmiński; Witold Radomski: Marzenia Wielkiego Inżyniera; Wojciech Cellary: Marzenie interesanta, czyli administracja w dobie zdematerializowanej informacji; Anna Machcewicz: Marzenie o prawdziwej szkole; Pomysły Palikota

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]