Reklama

„Tygodnik” spod lady

„Tygodnik” spod lady

02.07.2012
Czyta się kilka minut
„TP” 26/12
M

Miałem wspaniałą okazję uczestniczyć w spotkaniu z ks. Adamem Bonieckim w Sulechowie i chciałem tą drogą jeszcze raz podziękować mu za to, co robi, mówi i jak mówi.

À propos jego artykułu „Nie musimy kopać przepaści” i pytań o brak czasopisma w parafiach: kilka lat temu kupowałem „TP” w kiosku w kościele. Bardzo miły Pan sprzedawał mi go, ale w taki sposób, aby nikt nie widział, i wywijał jeszcze na wszelki wypadek tak egzemplarz, aby nikt nie zauważył, że to „TP”.

511

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]