Reklama

„Tygodnik Powszechny” zaprasza na wykład otwarty i spotkanie z ks. prof. Michałem Hellerem

10.11.2014
Czyta się kilka minut
„Od Wielkiego Wybuchu do Gułagu. Jak usprawiedliwić historię Wszechświata?”
W

Wtorek 18 listopada, godz. 17.00, Filharmonia Podkarpacka im. Artura Malawskiego w Rzeszowie, ul. Chopina 30.
Udział w wykładzie jest bezpłatny, wymagana jest rejestracja za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie www.wsiz.rzeszow.pl/heller. Uczestnicy spotkania będą mogli kupić książki Wydawnictwa Copernicus Center Press z rabatem.
Organizatorzy: Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz Copernicus Center Press.

453

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum.

Dostęp roczny
199,90 zł

298,80 zł 99 zł taniej 
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum.

Dostęp miesięczny
24,90 zł

Przez 31 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]