Reklama

Tygodnik o Tolkienie

Tygodnik o Tolkienie

11.01.2004
Czyta się kilka minut
O

O Tolkienie i ekranizacji jego powieści w "Tygodniku Powszechnym": Tomasz Fiałkowski "Tolkien: hobbici i krytycy" (TP 8/2002), Wiesław Juszczak "»Władca Pierścieni«: »zmyślenie« i prawda?" (TP 11/2002), Czesław Miłosz "Hobbit - bohater XX wieku" (TP 8/2002), Joanna Tokarska-Bakir "Zestaw ratunkowy" (TP 8/2002), Elżbieta Wolicka "Komentarz na temat świata" (TP 8/2002), Andrzej Franaszek o "Drużynie Pierścienia" (TP 8/2002), Tomasz Fiałkowski o "Dwóch wieżach" (TP 7/2003).

494

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]