Reklama

Ładowanie...

„TP” w Czechach

09.03.2003
Czyta się kilka minut
Ż

Żałuję, że mimo próśb „TP” nie mogłem dołączyć swojego tekstu do serii artykułów o Vaclavie Havlu („TP” nr 5/2003). Miałem jednak okazję je zobaczyć i przeczytać opinie moich kolegów. Pomysł bardzo mi się podobał i jestem za niego z zawodowych i osobistych powodów bardzo wdzięczny. „TP” należy do moich ulubionych pism, a jego środowisko, styl i autorzy w znacznym stopniu mnie ukształtowały. W każdym semestrze wykładam na wydziale politologii uniwersytetu w Ołomuńcu kurs „Polska po roku 1945” i w jego ramach jeden wykład poświęcam właśnie „Tygodnikowi”.

Trzymam kciuki i życzę wszystkiego dobrego. JAKUB DURR (Ołomuniec, Czechy)
 

702

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
90,00 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
260,00 zł

540 zł 280 zł taniej (od oferty "10 dni" na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10 dni
15,00 zł

Przez 10 dni (to nawet 3 kolejne wydania pisma) będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]